Impolex

 

Impolex - opony, felgi, akcesoria

IMPOLEX - Gwarancja Bezpieczeństwa

 

Firma IMPOLEX istnieje na rynku motoryzacyjnym od 1990 roku, a jej założycielami byli Danuta i Paweł Nadolscy. Jest to firma rodzinna. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się importem towarów w Europy Zachodniej, w tym opon. Od kilkunastu lat jesteśmy niezmiennie największym dystrybutorem opon marek Nokian oraz Toyo.

 

            Rzetelność, uczciwość oraz profesjonalne podejście do klienta to podstawowe wartości które przyświecały założycielom firmy IMPOLEX i kontynuowane są do dzisiaj.  Gwarantem świadczonych przez nas usług jest wykwalifikowana kadra, wśród której znajdują się pracownicy pamiętający początki naszej działalności.

Od dwa lata później jako firma stawiająca na rozwój wstąpiliśmy do skandynawskiej sieci VIANOR w celu zagwarantowania Państwu najwyższej jakość usług.

W 2011 roku poszerzyliśmy dotychczasową ofertę naszych usług o klimatyzację oraz ustawianie geotermii kół. 

 

Naszym atutem jest nowoczesny sprzęt, który oddaliśmy do użytku serwisantów. Jako jedyni w Polsce posiadamy w pełni zautomatyzowaną maszynę do bezdotykowego demontażu opon, co całkowicie wyklucza możliwość uszkodzenia felgi!


Prowadzimy również sklep internetowy oraz sprzedaż w serwisie Allegro.pl.

 

 

poczekalnia impolexzarząd Impolexzespół impolex